

Керамічна плитка Мозаїка Marvel Bianco Dolomite Mosaic Q 9MQB з колекції Marvel Stone Atlas Concorde виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Marvel Bianco Dolomite Mosaic Q 9MQB найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.5см і довжина плитки дорівнює 30.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Мозаїка Marvel Bianco Dolomite Mosaic Q 9MQB з колекції Marvel Stone Atlas Concorde може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Марвел Біанко Доломіт Мозейк К 9MQB з колекції Марвел Стан Етлес Канкорд", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Марвел Біанко Доломіте Мосаіс Кь 9MQB з колекції Марвел Стоне Атлас Конкорде". Виробник цієї плитки Atlas Concorde може бути помилково написаний як Atlasconcorde, Atlas Concord, Етлес Канкорд, Атлас Конкорде і навіть як Федфі Сщтсщкву, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| EAN | 0788845507730 |
| Розмір | 30.5 × 30.5 см |
| Вага | 8.26 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Atlas Concorde |
| Серія | Marvel Stone Atlas Concorde |
| Найменування 2 | Marvel Bianco Dolomite Mosaic Q |
| Колекція | Marvel Stone |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 23,436 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,558 |
| Товщина | 8.5 m |
| Пакувальна норма | 0.558 м.кв. (6 шт.) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Біла гліна |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 9MQB |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | Ні |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




















5 reviews for Мозаїка Marvel Bianco Dolomite Mosaic Q 9MQB з колекції Marvel Stone Atlas Concorde