

Керамічна плитка Мозаїка Mek Blue Mosaico Diamond Gold Wall 9MDU з колекції Mek Atlas Concorde виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Mek Blue Mosaico Diamond Gold Wall 9MDU найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.5см і довжина плитки дорівнює 30.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5008 Сіро-синій Pantone 5405. |
Мозаїка Mek Blue Mosaico Diamond Gold Wall 9MDU з колекції Mek Atlas Concorde може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Мек Бле Мозейко Діаманд Гоулд Ол 9MDU з колекції Мек Етлес Канкорд", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Мек Блуе Мосаіко Діамонд Голд Валл 9MDU з колекції Мек Атлас Конкорде". Виробник цієї плитки Atlas Concorde може бути помилково написаний як Atlasconcorde, Atlas Concord, Етлес Канкорд, Атлас Конкорде і навіть як Федфі Сщтсщкву, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| EAN | 0788845532459 |
| Розмір | 30.5 × 30.5 см |
| Вага | 8.26 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Atlas Concorde |
| Серія | Mek Atlas Concorde |
| Найменування 2 | Mek Blue Mosaico Diamond Gold Wall |
| Колекція | Mek |
| Ефект | Метал |
| У палеті м.кв. | 23,436 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,558 |
| Товщина | 8.5 m |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.56 м.кв. (6 шт.) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Біла гліна |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 9MDU |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | Ні |
| hsv(210,29,41) HEX: #4a5969 RGB: 74, 89, 105 | RAL Design: 260 40 10 Sheet Blue (Синя Вітрильна Снасть)RAL Classic: 5008 Сіро-синійPantone: 5405 5405 | |
| hsv(200,33,53) HEX: #5b7887 RGB: 91, 120, 135 | RAL Design: 240 50 15 Technical Blue (Технічний Синій)RAL Classic: 7000 Сіра білкаPantone: 646 646 | |
| hsv(200,30,59) HEX: #698796 RGB: 105, 135, 150 | RAL Design: 240 60 15 Architecture Blue (Архітектурний Синій)RAL Classic: 7000 Сіра білкаPantone: 7454 7454 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(24,42,71) HEX: #b58769 RGB: 181, 135, 105 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(200,27,65) HEX: #7997a6 RGB: 121, 151, 166 | RAL Design: 240 60 15 Architecture Blue (Архітектурний Синій)RAL Classic: 7040 Сіре вікноPantone: 7454 7454 | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




















4 reviews for Мозаїка Mek Blue Mosaico Diamond Gold Wall 9MDU з колекції Mek Atlas Concorde