Мозаїка (30.4x30.4) V30A Foglio Tapis (perla/miele/tabacco) - Decors з колекції Decors Zillig
Zillig

Керамічна плитка Мозаїка (30.4x30.4) V30A Foglio Tapis (perla/miele/tabacco) - Decors з колекції Decors Zillig виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30.4x30.4) V30A Foglio Tapis (perla/miele/tabacco) - Decors найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.4см і довжина плитки дорівнює 30.4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 573. |
Мозаїка (30.4x30.4) V30A Foglio Tapis (perla/miele/tabacco) - Decors з колекції Decors Zillig може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30.4x30.4) V30A Фоглє Тепіс (парле/ма'єл/тебекко) Декорс з колекції Декорс Зіліг", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30.4x30.4) V30A Фогліо Тапіс (перла/міеле/табаско) Декорс з колекції Декорс Зілліг". Виробник цієї плитки Zillig може бути помилково написаний як Zillig, Зіліг, Зілліг і навіть як Яшддшп, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30.4 × 30.4 см |
| Вага | 14.3 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Zillig |
| Серія | Decors Zillig |
| Найменування 2 | V30A Foglio Tapis (perla/miele/tabacco) |
| Колекція | Decors |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 11 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 11 шт. |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | антрацит |
| hsv(90,13,94) HEX: #e0f0d1 RGB: 224, 240, 209 | RAL Design: 130 90 20 Spring Green (Весняно-Зелений)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 573 573 | |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,100,35) HEX: #590000 RGB: 89, 0, 0 | RAL Design: 020 20 29 Burgundy (Бургундський Червоний)RAL Classic: 3032 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-рубіновийPantone: 7421 7421 | |
| hsv(60,100,6) HEX: #0f0f00 RGB: 15, 15, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(8,100,47) HEX: #781000 RGB: 120, 16, 0 | RAL Design: 040 30 40 Corrosion Red (Червона Корозія)RAL Classic: 3032 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-рубіновийPantone: 725 725 | |
| hsv(0,100,6) HEX: #0f0000 RGB: 15, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(90,13,88) HEX: #d2e0c3 RGB: 210, 224, 195 | RAL Design: 130 85 10 Duchamp Light Green (Світло-Зелений Дюшан)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 573 573 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






4 reviews for Мозаїка (30.4x30.4) V30A Foglio Tapis (perla/miele/tabacco) - Decors з колекції Decors Zillig