Мозаїка (30.1x30.1) Stonewave warm mosaico 30,1 x 30,1 - Stonewave з колекції Stonewave Unicom Starker



Керамічна плитка Мозаїка (30.1x30.1) Stonewave warm mosaico 30,1 x 30,1 - Stonewave з колекції Stonewave Unicom Starker виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30.1x30.1) Stonewave warm mosaico 30,1 x 30,1 - Stonewave найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.1см і довжина плитки дорівнює 30.1см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 427. |
Мозаїка (30.1x30.1) Stonewave warm mosaico 30,1 x 30,1 - Stonewave з колекції Stonewave Unicom Starker може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30.1x30.1) Стануейв орм мозейко 30,1 з 30,1 Стануейв з колекції Стануейв Юніком Старкар", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30.1x30.1) Стоневаве варм мосаіко 30,1 кс 30,1 Стоневаве з колекції Стоневаве Уніком Старкер". Виробник цієї плитки Unicom Starker може бути помилково написаний як Unicomstarker, Юніком Старкар, Уніком Старкер і навіть як Гтшсщь Іефклук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30.1 × 30.1 см |
| Вага | 19.7 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Unicom Starker |
| Серія | Stonewave Unicom Starker |
| Найменування 2 | Stonewave warm mosaico 30,1 x 30,1 |
| Колекція | Stonewave |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 52,47 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,99 |
| Товщина | 9.5 m |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.99 м.кв. (11 шт.) |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R11) |
| PEI | IV |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | біло сірий коричнево-сірий |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 | |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




3 reviews for Мозаїка (30.1x30.1) Stonewave warm mosaico 30,1 x 30,1 - Stonewave з колекції Stonewave Unicom Starker