Мозаїка (29x29) Typr01 Mosaico Phenomenon Rock Bianco - Phenomenon з колекції Phenomenon Mutina
Mutina

Керамічна плитка Мозаїка (29x29) Typr01 Mosaico Phenomenon Rock Bianco - Phenomenon з колекції Phenomenon Mutina виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (29x29) Typr01 Mosaico Phenomenon Rock Bianco - Phenomenon найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29см і довжина плитки дорівнює 29см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Мозаїка (29x29) Typr01 Mosaico Phenomenon Rock Bianco - Phenomenon з колекції Phenomenon Mutina може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (29x29) Typr01 Мозейко Фенаменон Рок Біанко Фенаменон з колекції Фенаменон М'ютінєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (29x29) Typr01 Мосаісо Пхеноменон Роск Біансо Пхеноменон з колекції Пхеноменон Мутіна". Виробник цієї плитки Mutina може бути помилково написаний як Mutina, Mutin, М'ютінєй, Мутіна і навіть як Ьгештф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29 × 29 см |
| Вага | 8.1 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Mutina |
| Серія | Phenomenon Mutina |
| Найменування 2 | Typr01 MosaicoPhenomenonRockBianco |
| Колекція | Phenomenon |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 11 |
| Товщина | 5 мм |
| Пакувальна норма | 11 шт. |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | Typr01 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






4 reviews for Мозаїка (29x29) Typr01 Mosaico Phenomenon Rock Bianco - Phenomenon з колекції Phenomenon Mutina