Мозаїка (29.8x29.8) TXT103 Kaeser Brown Crocodile - Texture з колекції Texture Ideamarmo
Ideamarmo

Керамічна плитка Мозаїка (29.8x29.8) TXT103 Kaeser Brown Crocodile - Texture з колекції Texture Ideamarmo виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (29.8x29.8) TXT103 Kaeser Brown Crocodile - Texture найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.8см і довжина плитки дорівнює 29.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9005 Чорний бурштин. |
Мозаїка (29.8x29.8) TXT103 Kaeser Brown Crocodile - Texture з колекції Texture Ideamarmo може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (29.8x29.8) TXT103 Кіезар Броуун Крокоділ Тексчєр з колекції Тексчєр Айдееймармо", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (29.8x29.8) TXT103 Каесер Бровн Срокоділе Текстуре з колекції Текстуре Ідеамармо". Виробник цієї плитки Ideamarmo може бути помилково написаний як Ideamarmo, Ideamarm, Айдееймармо, Ідеамармо і навіть як Швуфьфкьщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29.8 × 29.8 см |
| Вага | 2.31 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ideamarmo |
| Серія | Texture Ideamarmo |
| Найменування 2 | TXT103 KaeserBrownCrocodile |
| Колекція | Texture |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,0888 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.0888 м.кв. (1 шт.) |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | TXT103 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | антрацит |
| hsv(60,100,6) HEX: #0f0f00 RGB: 15, 15, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(30,67,18) HEX: #2e1f0f RGB: 46, 31, 15 | RAL Design: 060 30 27 Cassiterite Brown (Коричневий Каситерит)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 4 Black 4 | |
| hsv(30,50,24) HEX: #3d2e1f RGB: 61, 46, 31 | RAL Design: 080 20 10 Vanilla Bean Brown (Коричневий Стручок Ванілі)RAL Classic: 8028 ТеракотовийPantone: 4 Black 4 | |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63














4 reviews for Мозаїка (29.8x29.8) TXT103 Kaeser Brown Crocodile - Texture з колекції Texture Ideamarmo