Мозаїка (29.8x29.8) LXR206 Onice Cappucino - Luxury з колекції Luxury Ideamarmo
Ideamarmo

Керамічна плитка Мозаїка (29.8x29.8) LXR206 Onice Cappucino - Luxury з колекції Luxury Ideamarmo виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (29.8x29.8) LXR206 Onice Cappucino - Luxury найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.8см і довжина плитки дорівнює 29.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1011 Коричнево-бежевий Pantone 451. |
Мозаїка (29.8x29.8) LXR206 Onice Cappucino - Luxury з колекції Luxury Ideamarmo може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (29.8x29.8) LXR206 Оніс Кеппусіно Л'юксєрі з колекції Л'юксєрі Айдееймармо", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (29.8x29.8) LXR206 Онісе Саппусіно Луксурі з колекції Луксурі Ідеамармо". Виробник цієї плитки Ideamarmo може бути помилково написаний як Ideamarmo, Ideamarm, Айдееймармо, Ідеамармо і навіть як Швуфьфкьщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29.8 × 29.8 см |
| Вага | 2.31 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ideamarmo |
| Серія | Luxury Ideamarmo |
| Найменування 2 | LXR206 OniceCappucino |
| Колекція | Luxury |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,0888 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.0888 м.кв. (1 шт.) |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | LXR206 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(36,45,65) HEX: #a6885b RGB: 166, 136, 91 | RAL Design: 085 60 30 Wood Green (Зелене Дерево)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 451 451 | |
| hsv(34,64,65) HEX: #a6783c RGB: 166, 120, 60 | RAL Design: 075 50 40 Amber Brown (Коричневий Бурштин)RAL Classic: 8001 Охра коричневаPantone: 873 873 | |
| hsv(36,42,71) HEX: #b59769 RGB: 181, 151, 105 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7536 7536 | |
| hsv(45,33,71) HEX: #b5a679 RGB: 181, 166, 121 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 7536 7536 | |
| hsv(45,31,76) HEX: #c2b386 RGB: 194, 179, 134 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 | |
| hsv(30,73,65) HEX: #a6692d RGB: 166, 105, 45 | RAL Design: 070 50 55 Theatre Gold (Театральне Золото)RAL Classic: 8023 Оранжево-коричневийPantone: 730 730 | |
| hsv(30,80,29) HEX: #4a2c0f RGB: 74, 44, 15 | RAL Design: 080 30 26 Smoked Oak Brown (Коричневий Димчастий Дуб)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 1545 1545 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63










5 reviews for Мозаїка (29.8x29.8) LXR206 Onice Cappucino - Luxury з колекції Luxury Ideamarmo