

Керамічна плитка Мозаїка Nid Natural Mosaico Domino AAOJ з колекції Nid Atlas Concorde виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Nid Natural Mosaico Domino AAOJ найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.7см і довжина плитки дорівнює 30.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5635. |
Мозаїка Nid Natural Mosaico Domino AAOJ з колекції Nid Atlas Concorde може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Нід Нетєрел Мозейко Доміно ЕAодж з колекції Нід Етлес Канкорд", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Нід Натурал Мосаіко Доміно Ааодж з колекції Нід Атлас Конкорде". Виробник цієї плитки Atlas Concorde може бути помилково написаний як Atlasconcorde, Atlas Concord, Етлес Канкорд, Атлас Конкорде і навіть як Федфі Сщтсщкву, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| EAN | 0788845549778 |
| Розмір | 29.7 × 30.6 см |
| Вага | 12 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Atlas Concorde |
| Серія | Nid Atlas Concorde |
| Найменування 2 | Nid Natural Mosaico Domino |
| Колекція | Nid |
| Ефект | Бетон,Дерево |
| У палеті м.кв. | 33 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,55 |
| Товщина | 9.5 m |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.55 м.кв. (6 шт.) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | AAOJ |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | сірий коричнево-сірий |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(36,38,76) HEX: #c2a478 RGB: 194, 164, 120 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,8,71) HEX: #b5a7a7 RGB: 181, 167, 167 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(36,36,82) HEX: #d1b386 RGB: 209, 179, 134 | RAL Design: 080 80 30 Yellow Beige (Жовто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 7535 7535 | |
| hsv(36,42,71) HEX: #b59769 RGB: 181, 151, 105 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7536 7536 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








3 reviews for Мозаїка Nid Natural Mosaico Domino AAOJ з колекції Nid Atlas Concorde