Мозаїка (29.5x32.5) fNJE Roma Diamond Statuario Round Gres Mos. - Roma Diamond з колекції Roma Diamond FAP



Керамічна плитка Мозаїка (29.5x32.5) fNJE Roma Diamond Statuario Round Gres Mos. - Roma Diamond з колекції Roma Diamond FAP виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (29.5x32.5) fNJE Roma Diamond Statuario Round Gres Mos. - Roma Diamond найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.5см і довжина плитки дорівнює 32.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Мозаїка (29.5x32.5) fNJE Roma Diamond Statuario Round Gres Mos. - Roma Diamond з колекції Roma Diamond FAP може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (29.5x32.5) ф Ндж Ромєй Діаманд Стейтаарє Роанд Грс Мос. Ромєй Діаманд з колекції Ромєй Діаманд Феп", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (29.5x32.5) ф Ндже Рома Діамонд Статуаріо Роунд Грес Мос. Рома Діамонд з колекції Рома Діамонд Фап". Виробник цієї плитки FAP може бути помилково написаний як FAP, Феп, Фап і навіть як АФЗ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29.5 × 32.5 см |
| Вага | 9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | FAP |
| Серія | Roma Diamond FAP |
| Найменування 2 | fNJE RomaDiamondStatuarioRoundGresMos. |
| Колекція | Roma Diamond |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 6 шт. |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | fNJE |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Мозаїка (29.5x32.5) fNJE Roma Diamond Statuario Round Gres Mos. - Roma Diamond з колекції Roma Diamond FAP