Мозаїка (29.5x29.5) Pe.0186 15X15x4 - Perle з колекції Perle Mosaico piu
Mosaico piu

Керамічна плитка Мозаїка (29.5x29.5) Pe.0186 15X15x4 - Perle з колекції Perle Mosaico piu виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (29.5x29.5) Pe.0186 15X15x4 - Perle найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.5см і довжина плитки дорівнює 29.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5026 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий нічний синій Pantone 655. |
Мозаїка (29.5x29.5) Pe.0186 15X15x4 - Perle з колекції Perle Mosaico piu може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (29.5x29.5) П.0186 15X15x4 Парл з колекції Парл Мозейко піа", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (29.5x29.5) Пе.0186 15X15x4 Перле з колекції Перле Мосаіко піу". Виробник цієї плитки Mosaico piu може бути помилково написаний як Mosaicopiu, Mosaico pi, Мозейко піа, Мосаіко піу і навіть як Ьщіфшсщ зшг, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29.5 × 29.5 см |
| Вага | 7.4 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Mosaico piu |
| Серія | Perle Mosaico piu |
| Найменування 2 | Pe.0186 15X15x4 |
| Колекція | Perle |
| Ефект | Перламут |
| У палеті м.кв. | 154,56 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,96 |
| Товщина | 4 мм |
| Пакувальна норма | 0.96 м.кв. (11 шт.) |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | Pe.0186 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | антрацит |
| hsv(240,100,24) HEX: #00003d RGB: 0, 0, 61 | RAL Design: 290 20 35 Schiava Blue (Синій Троллінгер)RAL Classic: 5026 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий нічний синійPantone: 655 655 | |
| hsv(228,100,29) HEX: #000f4a RGB: 0, 15, 74 | RAL Design: 280 20 30 Ambassador Blue (Посольський Синій)RAL Classic: 5026 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий нічний синійPantone: 662 662 | |
| hsv(230,86,41) HEX: #0f1e69 RGB: 15, 30, 105 | RAL Design: 290 20 35 Schiava Blue (Синій Троллінгер)RAL Classic: 5010 Горечавково-синійPantone: 2748 2748 | |
| hsv(255,100,24) HEX: #0f003d RGB: 15, 0, 61 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 5026 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий нічний синійPantone: 2755 2755 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Мозаїка (29.5x29.5) Pe.0186 15X15x4 - Perle з колекції Perle Mosaico piu