

Керамічна плитка Мозаїка (29.1x29.1) 2405130 Mos. Intr. Nero. Swa. Oro - Marble з колекції Marble Versace виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (29.1x29.1) 2405130 Mos. Intr. Nero. Swa. Oro - Marble найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.1см і довжина плитки дорівнює 29.1см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9005 Чорний бурштин. |
Мозаїка (29.1x29.1) 2405130 Mos. Intr. Nero. Swa. Oro - Marble з колекції Marble Versace може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (29.1x29.1) 2405130 Мос. Інтр. Наро. Суо. Оро Марбл з колекції Марбл Варсейс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (29.1x29.1) 2405130 Мос. Інтр. Неро. Сва. Оро Марбле з колекції Марбле Версаке". Виробник цієї плитки Versace може бути помилково написаний як Versace, Versac, Варсейс, Версаке і навіть як Мукіфсу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29.1 × 29.1 см |
| Вага | 8.07 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Versace |
| Серія | Marble Versace |
| Найменування 2 | 2405130 Mos.Intr.Nero.Swa.Oro |
| Колекція | Marble |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 3 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 4 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 4 шт. |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Напівполірована |
| Артикул виробника | 2405130 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(240,100,6) HEX: #00000f RGB: 0, 0, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка (29.1x29.1) 2405130 Mos. Intr. Nero. Swa. Oro - Marble з колекції Marble Versace