

Керамічна плитка Мозаїка (290.5x129.1) Ardassa Ivory B - Decori 20 з колекції Decori 20 Bisazza виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (290.5x129.1) Ardassa Ivory B - Decori 20 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 129.1см і довжина плитки дорівнює 290.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2708. |
Мозаїка (290.5x129.1) Ardassa Ivory B - Decori 20 з колекції Decori 20 Bisazza може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (290.5x129.1) Ардесєй Айворі Декорі 20 з колекції Декорі 20 Бізеззєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (290.5x129.1) Ардасса Іворі Б Декорі 20 з колекції Декорі 20 Бісазза". Виробник цієї плитки Bisazza може бути помилково написаний як Bisazza, Bisazz, Бізеззєй, Бісазза і навіть як Ишіфяяф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 129.1 × 290.5 см |
| Вага | 26.11 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Bisazza |
| Серія | Decori 20 Bisazza |
| Найменування 2 | Ardassa Ivory B |
| Колекція | Decori 20 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 3,73 |
| Товщина | 4 мм |
| Пакувальна норма | 3.73 м.кв. (1 шт.) |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Напівполірована |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













5 reviews for Мозаїка (290.5x129.1) Ardassa Ivory B - Decori 20 з колекції Decori 20 Bisazza