Мозаїка (28x31.4) Dl.0C73 24X13,9x8 / 25X28,9x8 - Dialoghi - Radiante з колекції Dialoghi - Radiante Mosaico piu
Mosaico piu

Керамічна плитка Мозаїка (28x31.4) Dl.0C73 24X13,9x8 / 25X28,9x8 - Dialoghi - Radiante з колекції Dialoghi - Radiante Mosaico piu виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (28x31.4) Dl.0C73 24X13,9x8 / 25X28,9x8 - Dialoghi - Radiante найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 28см і довжина плитки дорівнює 31.4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5205. |
Мозаїка (28x31.4) Dl.0C73 24X13,9x8 / 25X28,9x8 - Dialoghi - Radiante з колекції Dialoghi - Radiante Mosaico piu може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (28x31.4) Дл.0к73 24X13,9x8 / 25X28,9x8 Діологі Редіант з колекції Діологі Редіант Мозейко піа", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (28x31.4) Дл.0с73 24X13,9x8 / 25X28,9x8 Діалогхі Радіанте з колекції Діалогхі Радіанте Мосаіко піу". Виробник цієї плитки Mosaico piu може бути помилково написаний як Mosaicopiu, Mosaico pi, Мозейко піа, Мосаіко піу і навіть як Ьщіфшсщ зшг, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 28 × 31.4 см |
| Вага | 32.1 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Mosaico piu |
| Серія | Dialoghi - Radiante Mosaico piu |
| Найменування 2 | Dl.0C73 24X13,9x8 / 25X28,9x8 |
| Колекція | Dialoghi - Radiante |
| Ефект | Метал |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,07 |
| Товщина | 8 мм |
| Пакувальна норма | 1.07 м.кв. (12 шт.) |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | Dl.0C73 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(0,30,59) HEX: #966969 RGB: 150, 105, 105 | RAL Design: 020 50 20 Red Grey (Червоно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5205 5205 | |
| hsv(0,25,47) HEX: #785a5a RGB: 120, 90, 90 | RAL Design: 020 40 10 Nut Brown (Коричневе Горіхове Дерево)RAL Classic: 8015 Каштаново-коричневийPantone: 5205 5205 | |
| hsv(218,80,59) HEX: #1e4a96 RGB: 30, 74, 150 | RAL Design: 270 40 35 Lapis Lazuli Blue (Синій Лазуріт)RAL Classic: 5005 Сигнальний синійPantone: 2728 2728 | |
| hsv(0,27,65) HEX: #a67979 RGB: 166, 121, 121 | RAL Design: 020 60 20 Retro Pink (Ретро-Рожевий)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 8062 8062 | |
| hsv(218,89,53) HEX: #0f3b87 RGB: 15, 59, 135 | RAL Design: 280 30 40 Poster Blue (Плакатний Синій)RAL Classic: 5005 Сигнальний синійPantone: 661 661 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(213,100,53) HEX: #003d87 RGB: 0, 61, 135 | RAL Design: 270 30 40 Prince Blue (Синій Принц)RAL Classic: 5017 Транспортний синійPantone: 661 661 | |
| hsv(0,29,41) HEX: #694a4a RGB: 105, 74, 74 | RAL Design: 020 40 10 Nut Brown (Коричневе Горіхове Дерево)RAL Classic: 8015 Каштаново-коричневийPantone: 5205 5205 | |
| hsv(214,100,41) HEX: #002d69 RGB: 0, 45, 105 | RAL Design: 270 20 29 Effervescent Blue (Потужний Синій)RAL Classic: 5010 Горечавково-синійPantone: 288 288 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







4 reviews for Мозаїка (28x31.4) Dl.0C73 24X13,9x8 / 25X28,9x8 - Dialoghi - Radiante з колекції Dialoghi - Radiante Mosaico piu