

Керамічна плитка Мозаїка (28x28) 184998 Mosaico Travertino Panfilia - Emphasis Stone з колекції Emphasis Stone Dune виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (28x28) 184998 Mosaico Travertino Panfilia - Emphasis Stone найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 28см і довжина плитки дорівнює 28см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 407. |
Мозаїка (28x28) 184998 Mosaico Travertino Panfilia - Emphasis Stone з колекції Emphasis Stone Dune може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (28x28) 184998 Мозейко Трейвартіно Пенфілія Імфежіс Стан з колекції Імфежіс Стан Д'юн", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (28x28) 184998 Мосаіко Травертіно Панфіліа Емпхасіс Стоне з колекції Емпхасіс Стоне Дуне". Виробник цієї плитки Dune може бути помилково написаний як Dune, Dun, Д'юн, Дуне і навіть як Вгту, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 28 × 28 см |
| Вага | 14.3 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Dune |
| Серія | Emphasis Stone Dune |
| Найменування 2 | 184998 MosaicoTravertinoPanfilia |
| Колекція | Emphasis Stone |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 10 |
| Товщина | 8 мм |
| Пакувальна норма | 10 шт. |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 184998 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,31,76) HEX: #c2a486 RGB: 194, 164, 134 | RAL Design: 075 70 20 Light Pumpkin Brown (Світло-Коричнева Гарбуз)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 407 407 | |
| hsv(30,27,88) HEX: #e0c2a4 RGB: 224, 194, 164 | RAL Design: 070 80 20 Buttercup Yellow (Жовтий Лютик)RAL Classic: 1014 Слонова кісткаPantone: 434 434 | |
| hsv(30,43,82) HEX: #d1a477 RGB: 209, 164, 119 | RAL Design: 070 70 30 Golden Beige (Золотисто-Бежовий)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 480 480 | |
| hsv(20,21,82) HEX: #d1b4a5 RGB: 209, 180, 165 | RAL Design: 050 70 10 Bamboo Beige (Бежовий Бамбук)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 5225 5225 | |
| hsv(30,40,88) HEX: #e0b487 RGB: 224, 180, 135 | RAL Design: 070 80 30 Golden Oat Coloured (Кольори Трищетинника)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 480 480 | |
| hsv(45,40,59) HEX: #96875a RGB: 150, 135, 90 | RAL Design: 090 60 30 Camouflage Olive (Захисний Оливковий)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 451 451 | |
| hsv(20,27,65) HEX: #a68879 RGB: 166, 136, 121 | RAL Design: 050 60 10 Ecru Ochre (Охра Екрю)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






3 reviews for Мозаїка (28x28) 184998 Mosaico Travertino Panfilia - Emphasis Stone з колекції Emphasis Stone Dune