Мозаїка (289x32.2) Andromeda Oro - Decori in Tecnica Artistica з колекції Decori in Tecnica Artistica Bisazza



Керамічна плитка Мозаїка (289x32.2) Andromeda Oro - Decori in Tecnica Artistica з колекції Decori in Tecnica Artistica Bisazza виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (289x32.2) Andromeda Oro - Decori in Tecnica Artistica найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32.2см і довжина плитки дорівнює 289см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Мозаїка (289x32.2) Andromeda Oro - Decori in Tecnica Artistica з колекції Decori in Tecnica Artistica Bisazza може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (289x32.2) Енрамедєй Оро Декорі ін Текнікєй Артістікєй з колекції Декорі ін Текнікєй Артістікєй Бізеззєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (289x32.2) Андромеда Оро Декорі ін Тесніка Артістіка з колекції Декорі ін Тесніка Артістіка Бісазза". Виробник цієї плитки Bisazza може бути помилково написаний як Bisazza, Bisazz, Бізеззєй, Бісазза і навіть як Ишіфяяф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 32.2 × 289 см |
| Вага | 6.51 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Bisazza |
| Серія | Decori in Tecnica Artistica Bisazza |
| Найменування 2 | Andromeda Oro |
| Колекція | Decori in Tecnica Artistica |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,93 |
| Товщина | 4 мм |
| Пакувальна норма | 0.93 м.кв. (1 шт.) |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Напівполірована |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,7,88) HEX: #e0d1d1 RGB: 224, 209, 209 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(0,22,53) HEX: #876969 RGB: 135, 105, 105 | RAL Design: 030 50 10 Earth Red (Земельно-Червоний)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,8,71) HEX: #b5a7a7 RGB: 181, 167, 167 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




4 reviews for Мозаїка (289x32.2) Andromeda Oro - Decori in Tecnica Artistica з колекції Decori in Tecnica Artistica Bisazza