Мозаїка (28.6x28.6) 100932 Highlightsverdekiwi 4.5x4.5suretefoglio - The Wall з колекції The Wall Settecento



Керамічна плитка Мозаїка (28.6x28.6) 100932 Highlightsverdekiwi 4.5x4.5suretefoglio - The Wall з колекції The Wall Settecento виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (28.6x28.6) 100932 Highlightsverdekiwi 4.5x4.5suretefoglio - The Wall найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 28.6см і довжина плитки дорівнює 28.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1024 Охра жовта Pantone 7489. |
Мозаїка (28.6x28.6) 100932 Highlightsverdekiwi 4.5x4.5suretefoglio - The Wall з колекції The Wall Settecento може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (28.6x28.6) 100932 Хайглайгтсвардеківі 4.5x4.5suretefoglio З Ол з колекції З Ол Сеттесенто", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (28.6x28.6) 100932 Хігхлігхтсвердеківі 4.5x4.5suretefoglio Тхе Валл з колекції Тхе Валл Сеттекенто". Виробник цієї плитки Settecento може бути помилково написаний як Settecento, Settecent, Сеттесенто, Сеттекенто і навіть як Іуееусутещ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 28.6 × 28.6 см |
| Вага | 8.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Settecento |
| Серія | The Wall Settecento |
| Найменування 2 | 100932 Highlightsverdekiwi4.5x4.5suretefoglio |
| Колекція | The Wall |
| У палеті м.кв. | 16,17 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,49 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.49 м.кв. (6 шт.) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 100932 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(77,58,71) HEX: #97b54c RGB: 151, 181, 76 | RAL Design: 120 70 50 Clematis Green (Зелений Клематіс)RAL Classic: 1024 Охра жовтаPantone: 7489 7489 | |
| hsv(85,92,76) HEX: #78c210 RGB: 120, 194, 16 | RAL Design: 120 70 75 Brilliant Green (Зелений Діамант)RAL Classic: 1012 Лимонно-жовтийPantone: 368 368 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(86,41,100) HEX: #d2ff96 RGB: 210, 255, 150 | RAL Design: 130 80 50 Crystal Green (Зелений Кришталь)RAL Classic: 6019 Біло-зеленийPantone: 358 358 | |
| hsv(82,85,76) HEX: #85c21d RGB: 133, 194, 29 | RAL Design: 120 70 70 Cocktail Green (Зелений Коктейль)RAL Classic: 1012 Лимонно-жовтийPantone: 368 368 | |
| hsv(82,79,82) HEX: #95d12c RGB: 149, 209, 44 | RAL Design: 120 70 70 Cocktail Green (Зелений Коктейль)RAL Classic: 1012 Лимонно-жовтийPantone: 7488 7488 | |
| hsv(87,56,94) HEX: #b3f069 RGB: 179, 240, 105 | RAL Design: 120 80 60 Neon Green (Неоновий Зелений)RAL Classic: 1016 Жовта сіркаPantone: 7487 7487 | |
| hsv(83,50,94) HEX: #c2f078 RGB: 194, 240, 120 | RAL Design: 120 80 50 Fashion Green (Модний Зелений)RAL Classic: 1016 Жовта сіркаPantone: 359 359 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Мозаїка (28.6x28.6) 100932 Highlightsverdekiwi 4.5x4.5suretefoglio - The Wall з колекції The Wall Settecento