

Керамічна плитка Мозаїка (28.6x28.6) 100716 Rossorubino 1x1surete(Foglio) - Musiva з колекції Musiva Settecento виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (28.6x28.6) 100716 Rossorubino 1x1surete(Foglio) - Musiva найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 28.6см і довжина плитки дорівнює 28.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3033 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-рожевий Pantone 7523. |
Мозаїка (28.6x28.6) 100716 Rossorubino 1x1surete(Foglio) - Musiva з колекції Musiva Settecento може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (28.6x28.6) 100716 Росорабіно 1гз1шует(фоглє) М'южівєй з колекції М'южівєй Сеттесенто", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (28.6x28.6) 100716 Россорубіно 1кс1сурете(фогліо) Мусіва з колекції Мусіва Сеттекенто". Виробник цієї плитки Settecento може бути помилково написаний як Settecento, Settecent, Сеттесенто, Сеттекенто і навіть як Іуееусутещ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 28.6 × 28.6 см |
| Вага | 7.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Settecento |
| Серія | Musiva Settecento |
| Найменування 2 | 100716 Rossorubino1x1surete(Foglio) |
| Колекція | Musiva |
| У палеті м.кв. | 16,17 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,49 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.49 м.кв. (6 шт.) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 100716 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | антрацит |
| hsv(10,55,65) HEX: #a65a4b RGB: 166, 90, 75 | RAL Design: 040 50 40 Ant Red (Червоний Мураха)RAL Classic: 3033 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-рожевийPantone: 7523 7523 | |
| hsv(10,60,59) HEX: #964b3c RGB: 150, 75, 60 | RAL Design: 030 40 40 Spicy Red (Червона Пряність)RAL Classic: 8004 Мідно-коричневийPantone: 492 492 | |
| hsv(0,50,12) HEX: #1f0f0f RGB: 31, 15, 15 | RAL Design: 020 20 10 Night Red (Нічна Заграва)RAL Classic: 3007 Чорно-червонийPantone: 504 504 | |
| hsv(10,50,71) HEX: #b56a5b RGB: 181, 106, 91 | RAL Design: 030 50 40 Vermilion Red (Червоний Кіновар)RAL Classic: 3033 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-рожевийPantone: 7523 7523 | |
| hsv(30,50,24) HEX: #3d2e1f RGB: 61, 46, 31 | RAL Design: 080 20 10 Vanilla Bean Brown (Коричневий Стручок Ванілі)RAL Classic: 8028 ТеракотовийPantone: 4 Black 4 | |
| hsv(0,33,18) HEX: #2e1f1f RGB: 46, 31, 31 | RAL Design: 020 20 10 Night Red (Нічна Заграва)RAL Classic: 8017 Шоколадно-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,29,41) HEX: #694a4a RGB: 105, 74, 74 | RAL Design: 020 40 10 Nut Brown (Коричневе Горіхове Дерево)RAL Classic: 8015 Каштаново-коричневийPantone: 5205 5205 | |
| hsv(0,33,35) HEX: #593c3c RGB: 89, 60, 60 | RAL Design: 020 30 10 Budapest Brown (Будапештський Коричневий)RAL Classic: 8017 Шоколадно-коричневийPantone: 5 Black 5 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка (28.6x28.6) 100716 Rossorubino 1x1surete(Foglio) - Musiva з колекції Musiva Settecento