

Керамічна плитка Мозаїка (28.6x28.6) 100700 Oro 1x1surete(Foglio) - Musiva з колекції Musiva Settecento виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (28.6x28.6) 100700 Oro 1x1surete(Foglio) - Musiva найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 28.6см і довжина плитки дорівнює 28.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8008 Оливково-коричневий Pantone 448. |
Мозаїка (28.6x28.6) 100700 Oro 1x1surete(Foglio) - Musiva з колекції Musiva Settecento може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (28.6x28.6) 100700 Оро 1гз1шует(фоглє) М'южівєй з колекції М'южівєй Сеттесенто", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (28.6x28.6) 100700 Оро 1кс1сурете(фогліо) Мусіва з колекції Мусіва Сеттекенто". Виробник цієї плитки Settecento може бути помилково написаний як Settecento, Settecent, Сеттесенто, Сеттекенто і навіть як Іуееусутещ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 28.6 × 28.6 см |
| Вага | 7.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Settecento |
| Серія | Musiva Settecento |
| Найменування 2 | 100700 Oro1x1surete(Foglio) |
| Колекція | Musiva |
| У палеті м.кв. | 16,17 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,49 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.49 м.кв. (6 шт.) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 100700 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,60,29) HEX: #4a3b1e RGB: 74, 59, 30 | RAL Design: 080 30 20 Clove Yellow Brown (Жовто-Коричнева Гвоздика)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 448 448 | |
| hsv(45,50,47) HEX: #78693c RGB: 120, 105, 60 | RAL Design: 090 50 30 Giant Cactus Green (Зелений Гігантський Кактус)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 7497 7497 | |
| hsv(40,43,41) HEX: #695a3c RGB: 105, 90, 60 | RAL Design: 085 40 20 Khaki Green (Зелений Хакі)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 7497 7497 | |
| hsv(40,50,35) HEX: #594a2d RGB: 89, 74, 45 | RAL Design: 085 40 20 Khaki Green (Зелений Хакі)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 448 448 | |
| hsv(45,40,59) HEX: #96875a RGB: 150, 135, 90 | RAL Design: 090 60 30 Camouflage Olive (Захисний Оливковий)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 451 451 | |
| hsv(60,67,18) HEX: #2e2e0f RGB: 46, 46, 15 | RAL Design: 100 40 30 High Forest Green (Зелений Високоствольник)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 5747 5747 | |
| hsv(60,50,12) HEX: #1f1f0f RGB: 31, 31, 15 | RAL Design: 110 30 20 Nori Seaweed Green (Чорно-Зелена Водорість Норі)RAL Classic: 8028 ТеракотовийPantone: 5743 5743 | |
| hsv(45,44,53) HEX: #87784c RGB: 135, 120, 76 | RAL Design: 090 50 30 Giant Cactus Green (Зелений Гігантський Кактус)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 7497 7497 | |
| hsv(45,36,65) HEX: #a6976a RGB: 166, 151, 106 | RAL Design: 090 60 30 Camouflage Olive (Захисний Оливковий)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 451 451 | |
| hsv(48,42,71) HEX: #b5a669 RGB: 181, 166, 105 | RAL Design: 095 70 30 Chicory Green (Зелений Салатний Цикорій)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 5783 5783 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






5 reviews for Мозаїка (28.6x28.6) 100700 Oro 1x1surete(Foglio) - Musiva з колекції Musiva Settecento