

Керамічна плитка Мозаїка (28.6x28.6) 100540 Giallograno 2.2x2.2surete(Foglio) - Musiva з колекції Musiva Settecento виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (28.6x28.6) 100540 Giallograno 2.2x2.2surete(Foglio) - Musiva найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 28.6см і довжина плитки дорівнює 28.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1014 Слонова кістка Pantone 454. |
Мозаїка (28.6x28.6) 100540 Giallograno 2.2x2.2surete(Foglio) - Musiva з колекції Musiva Settecento може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (28.6x28.6) 100540 Га'ялогрейно 2.2гз2.2шует(фоглє) М'южівєй з колекції М'южівєй Сеттесенто", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (28.6x28.6) 100540 Гіаллограно 2.2кс2.2сурете(фогліо) Мусіва з колекції Мусіва Сеттекенто". Виробник цієї плитки Settecento може бути помилково написаний як Settecento, Settecent, Сеттесенто, Сеттекенто і навіть як Іуееусутещ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 28.6 × 28.6 см |
| Вага | 9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Settecento |
| Серія | Musiva Settecento |
| Найменування 2 | 100540 Giallograno2.2x2.2surete(Foglio) |
| Колекція | Musiva |
| У палеті м.кв. | 16,17 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,49 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.49 м.кв. (6 шт.) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 100540 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | біло сірий бежевий коричнево-сірий |
| hsv(45,27,88) HEX: #e0d1a4 RGB: 224, 209, 164 | RAL Design: 095 85 20 Dull Light Yellow (Мутний Світло-Жовтий)RAL Classic: 1014 Слонова кісткаPantone: 454 454 | |
| hsv(60,20,88) HEX: #e0e0b4 RGB: 224, 224, 180 | RAL Design: 110 90 20 Lily Scent Green (Зелений Аромат Лілії)RAL Classic: 1013 Перлинно-білийPantone: 621 621 | |
| hsv(60,13,94) HEX: #f0f0d1 RGB: 240, 240, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 1013 Перлинно-білийPantone: 5523 5523 | |
| hsv(60,12,100) HEX: #ffffe0 RGB: 255, 255, 224 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 1013 Перлинно-білийPantone: 5523 5523 | |
| hsv(45,29,82) HEX: #d1c294 RGB: 209, 194, 148 | RAL Design: 095 80 20 Pale Olive (Блідо-Оливковий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 5803 5803 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка (28.6x28.6) 100540 Giallograno 2.2x2.2surete(Foglio) - Musiva з колекції Musiva Settecento