Мозаїка (26.8x26.8) BKMO-M-AT Brook Mosaico Mineral Marrone Tabacco Lucido - Brook з колекції Brook VetroVivo
VetroVivo

Керамічна плитка Мозаїка (26.8x26.8) BKMO-M-AT Brook Mosaico Mineral Marrone Tabacco Lucido - Brook з колекції Brook VetroVivo виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (26.8x26.8) BKMO-M-AT Brook Mosaico Mineral Marrone Tabacco Lucido - Brook найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 26.8см і довжина плитки дорівнює 26.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Мозаїка (26.8x26.8) BKMO-M-AT Brook Mosaico Mineral Marrone Tabacco Lucido - Brook з колекції Brook VetroVivo може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (26.8x26.8) Бкмо М Ет Брук Мозейко Мінарел Марран Тебекко Л'юсідо Брук з колекції Брук Ветро Віво", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (26.8x26.8) Бкмо М Ат Брук Мосаіко Мінерал Марроне Табаско Лукідо Брук з колекції Брук Ветро Віво". Виробник цієї плитки VetroVivo може бути помилково написаний як VetroVivo, VetroViv, Ветровіво, Ветровіво і навіть як МуекщМшмщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 26.8 × 26.8 см |
| Вага | 1.18 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | VetroVivo |
| Серія | Brook VetroVivo |
| Найменування 2 | BKMO-M-AT BrookMosaicoMineralMarroneTabaccoLucido |
| Колекція | Brook |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1 шт. |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | BKMO-M-AT |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(24,50,59) HEX: #96694b RGB: 150, 105, 75 | RAL Design: 060 50 30 Mustard Brown (Коричнева Гірчиця)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 4715 4715 | |
| hsv(20,90,59) HEX: #963c0f RGB: 150, 60, 15 | RAL Design: 050 40 50 Autumn Red (Осінньо-Червоний)RAL Classic: 2013 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-оранжевийPantone: 7526 7526 | |
| hsv(24,42,71) HEX: #b58769 RGB: 181, 135, 105 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(27,82,65) HEX: #a65b1e RGB: 166, 91, 30 | RAL Design: 070 50 55 Theatre Gold (Театральне Золото)RAL Classic: 8023 Оранжево-коричневийPantone: 7516 7516 | |
| hsv(26,64,65) HEX: #a66a3c RGB: 166, 106, 60 | RAL Design: 060 50 40 Camel Brown (Коричневий Верблюд)RAL Classic: 8023 Оранжево-коричневийPantone: 7525 7525 | |
| hsv(20,60,59) HEX: #965a3c RGB: 150, 90, 60 | RAL Design: 050 40 30 Curry Brown (Коричневий Каррі)RAL Classic: 8004 Мідно-коричневийPantone: 876 876 | |
| hsv(24,45,65) HEX: #a6795b RGB: 166, 121, 91 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









5 reviews for Мозаїка (26.8x26.8) BKMO-M-AT Brook Mosaico Mineral Marrone Tabacco Lucido - Brook з колекції Brook VetroVivo