

Керамічна плитка Мозаїка (25x25) MRLMO Mosaico Rettangoli Lustro Luce Moka - Luce з колекції Luce Brennero виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (25x25) MRLMO Mosaico Rettangoli Lustro Luce Moka - Luce найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 25см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8019 Сіро-коричневий Pantone Black 5. |
Мозаїка (25x25) MRLMO Mosaico Rettangoli Lustro Luce Moka - Luce з колекції Luce Brennero може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (25x25) Мрлмо Мозейко Реттенголі Л'юстро Л'юс Мокєй Л'юс з колекції Л'юс Бреннаро", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (25x25) Мрлмо Мосаіко Реттанголі Лустро Луке Мока Луке з колекції Луке Бреннеро". Виробник цієї плитки Brennero може бути помилково написаний як Brennero, Brenner, Бреннаро, Бреннеро і навіть як Икуттукщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 25 × 25 см |
| Вага | 1.9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Brennero |
| Серія | Luce Brennero |
| Найменування 2 | MRLMO MosaicoRettangoliLustroLuceMoka |
| Колекція | Luce |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 2 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 2 шт. |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | MRLMO |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(0,20,29) HEX: #4a3b3b RGB: 74, 59, 59 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,17,35) HEX: #594a4a RGB: 89, 74, 74 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Мозаїка (25x25) MRLMO Mosaico Rettangoli Lustro Luce Moka - Luce з колекції Luce Brennero