Мозаїка (25x25) LS9BS15 Mosaico Satin Sabbiata - Slimtech Basaltina Stone Project з колекції Slimtech Basaltina Stone Project Lea



Керамічна плитка Мозаїка (25x25) LS9BS15 Mosaico Satin Sabbiata - Slimtech Basaltina Stone Project з колекції Slimtech Basaltina Stone Project Lea виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (25x25) LS9BS15 Mosaico Satin Sabbiata - Slimtech Basaltina Stone Project найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 25см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Мозаїка (25x25) LS9BS15 Mosaico Satin Sabbiata - Slimtech Basaltina Stone Project з колекції Slimtech Basaltina Stone Project Lea може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (25x25) LS9BS15 Мозейко Сетін Себбіатєй Слімтеч Безолтінєй Стан Проджект з колекції Слімтеч Безолтінєй Стан Проджект Леей", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (25x25) LS9BS15 Мосаіко Сатін Саббіата Слімтеч Басалтіна Стоне Проджест з колекції Слімтеч Басалтіна Стоне Проджест Леа". Виробник цієї плитки Lea може бути помилково написаний як Lea, Le, Леей, Леа і навіть як Дуф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 25 × 25 см |
| Вага | 4.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Lea |
| Серія | Slimtech Basaltina Stone Project Lea |
| Найменування 2 | LS9BS15 MosaicoSatinSabbiata |
| Колекція | Slimtech Basaltina Stone Project |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 10 |
| Товщина | 3 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 10 шт. |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | LS9BS15 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,8,71) HEX: #b5a7a7 RGB: 181, 167, 167 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Мозаїка (25x25) LS9BS15 Mosaico Satin Sabbiata - Slimtech Basaltina Stone Project з колекції Slimtech Basaltina Stone Project Lea