

Керамічна плитка Мозаїка (258.8x32.2) Gladiolo Whiteless - Le Sfumature 20 з колекції Le Sfumature 20 Bisazza виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (258.8x32.2) Gladiolo Whiteless - Le Sfumature 20 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32.2см і довжина плитки дорівнює 258.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5024 Пастельно-синій Pantone 2985. |
Мозаїка (258.8x32.2) Gladiolo Whiteless - Le Sfumature 20 з колекції Le Sfumature 20 Bisazza може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (258.8x32.2) Гледєло Вітелес Л Сфумечєр 20 з колекції Л Сфумечєр 20 Бізеззєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (258.8x32.2) Гладіоло Вхітелесс Ле Сфуматуре 20 з колекції Ле Сфуматуре 20 Бісазза". Виробник цієї плитки Bisazza може бути помилково написаний як Bisazza, Bisazz, Бізеззєй, Бісазза і навіть як Ишіфяяф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 32.2 × 258.8 см |
| Вага | 5.81 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Bisazza |
| Серія | Le Sfumature 20 Bisazza |
| Найменування 2 | Gladiolo Whiteless |
| Колекція | Le Sfumature 20 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 4 мм |
| Пакувальна норма | 1 шт. |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Напівполірована |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(190,46,76) HEX: #69b3c2 RGB: 105, 179, 194 | RAL Design: 220 70 25 Blouson Blue (Синій Блузон)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 2985 2985 | |
| hsv(195,29,82) HEX: #94c2d1 RGB: 148, 194, 209 | RAL Design: 230 80 20 Light Blue (Світло-Синій)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 283 283 | |
| hsv(198,83,71) HEX: #1f88b5 RGB: 31, 136, 181 | RAL Design: 240 50 30 Summer Blue (Синє Літо)RAL Classic: 5015 Небесно-синійPantone: 2925 2925 | |
| hsv(206,70,59) HEX: #2d6996 RGB: 45, 105, 150 | RAL Design: 270 40 35 Lapis Lazuli Blue (Синій Лазуріт)RAL Classic: 5012 БлакитнийPantone: 647 647 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Мозаїка (258.8x32.2) Gladiolo Whiteless - Le Sfumature 20 з колекції Le Sfumature 20 Bisazza