

Керамічна плитка Мозаїка (25.6x29.4) MEHTA Mosaico Exagon Taupe - Heritage з колекції Heritage Brennero виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (25.6x29.4) MEHTA Mosaico Exagon Taupe - Heritage найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25.6см і довжина плитки дорівнює 29.4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5435. |
Мозаїка (25.6x29.4) MEHTA Mosaico Exagon Taupe - Heritage з колекції Heritage Brennero може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (25.6x29.4) Мехтєй Мозейко Іксейгон Топ Харітейдж з колекції Харітейдж Бреннаро", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (25.6x29.4) Мехта Мосаіко Ексагон Таупе Херітаге з колекції Херітаге Бреннеро". Виробник цієї плитки Brennero може бути помилково написаний як Brennero, Brenner, Бреннаро, Бреннеро і навіть як Икуттукщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 25.6 × 29.4 см |
| Вага | 9.86 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Brennero |
| Серія | Heritage Brennero |
| Найменування 2 | MEHTA MosaicoExagonTaupe |
| Колекція | Heritage |
| Ефект | Бетон |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 6 шт. |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| Артикул виробника | MEHTA |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,7,88) HEX: #e0d1d1 RGB: 224, 209, 209 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63














5 reviews for Мозаїка (25.6x29.4) MEHTA Mosaico Exagon Taupe - Heritage з колекції Heritage Brennero