

Керамічна плитка Мозаїка (25.5x29.5) fNJO Roma Diamond Spinato Gres Mos. - Roma Diamond з колекції Roma Diamond FAP виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (25.5x29.5) fNJO Roma Diamond Spinato Gres Mos. - Roma Diamond найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25.5см і довжина плитки дорівнює 29.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Мозаїка (25.5x29.5) fNJO Roma Diamond Spinato Gres Mos. - Roma Diamond з колекції Roma Diamond FAP може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (25.5x29.5) ф Нджо Ромєй Діаманд Спінейто Грс Мос. Ромєй Діаманд з колекції Ромєй Діаманд Феп", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (25.5x29.5) ф Нджо Рома Діамонд Спінато Грес Мос. Рома Діамонд з колекції Рома Діамонд Фап". Виробник цієї плитки FAP може бути помилково написаний як FAP, Феп, Фап і навіть як АФЗ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 25.5 × 29.5 см |
| Вага | 8.04 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | FAP |
| Серія | Roma Diamond FAP |
| Найменування 2 | fNJO RomaDiamondSpinatoGresMos. |
| Колекція | Roma Diamond |
| Ефект | Дерево,Камень |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 6 шт. |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | fNJO |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий антрацит |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(24,45,65) HEX: #a6795b RGB: 166, 121, 91 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(0,7,88) HEX: #e0d1d1 RGB: 224, 209, 209 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,8,71) HEX: #b5a7a7 RGB: 181, 167, 167 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(24,42,71) HEX: #b58769 RGB: 181, 135, 105 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,8,76) HEX: #c2b2b2 RGB: 194, 178, 178 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Мозаїка (25.5x29.5) fNJO Roma Diamond Spinato Gres Mos. - Roma Diamond з колекції Roma Diamond FAP