Мозаїка (248.8x31.1) 2002346 Brown Illusion - Shading Blends з колекції Shading Blends Onix Mosaico
Onix Mosaico

Керамічна плитка Мозаїка (248.8x31.1) 2002346 Brown Illusion - Shading Blends з колекції Shading Blends Onix Mosaico виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (248.8x31.1) 2002346 Brown Illusion - Shading Blends найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31.1см і довжина плитки дорівнює 248.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8019 Сіро-коричневий Pantone Black 5. |
Мозаїка (248.8x31.1) 2002346 Brown Illusion - Shading Blends з колекції Shading Blends Onix Mosaico може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (248.8x31.1) 2002346 Броуун Ілажіон Шєдінг Бленс з колекції Шєдінг Бленс Онікс Мозейко", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (248.8x31.1) 2002346 Бровн Іллусіон Шадінг Блендс з колекції Шадінг Блендс Онікс Мосаісо". Виробник цієї плитки Onix Mosaico може бути помилково написаний як Onixmosaico, Onix Mosaic, Онікс Мозейко, Онікс Мосаісо і навіть як Щтшч Ьщіфшсщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 31.1 × 248.8 см |
| Вага | 7.31 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Onix Mosaico |
| Серія | Shading Blends Onix Mosaico |
| Найменування 2 | 2002346 Brown Illusion |
| Колекція | Shading Blends |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 4.9 m |
| Пакувальна норма | 1 шт. |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 2002346 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий антрацит |
| hsv(0,20,29) HEX: #4a3b3b RGB: 74, 59, 59 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,25,24) HEX: #3d2e2e RGB: 61, 46, 46 | RAL Design: 020 20 05 Deep Brown (Коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(0,33,18) HEX: #2e1f1f RGB: 46, 31, 31 | RAL Design: 020 20 10 Night Red (Нічна Заграва)RAL Classic: 8017 Шоколадно-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,50,12) HEX: #1f0f0f RGB: 31, 15, 15 | RAL Design: 020 20 10 Night Red (Нічна Заграва)RAL Classic: 3007 Чорно-червонийPantone: 504 504 | |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




3 reviews for Мозаїка (248.8x31.1) 2002346 Brown Illusion - Shading Blends з колекції Shading Blends Onix Mosaico