Мозаїка (22x44) Muretto Oxido Negro Muretto Oxido Negro - Oxido з колекції Oxido Cifre
Знято з виробництва


Керамічна плитка Мозаїка (22x44) Muretto Oxido Negro Muretto Oxido Negro - Oxido з колекції Oxido Cifre виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (22x44) Muretto Oxido Negro Muretto Oxido Negro - Oxido найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 22см і довжина плитки дорівнює 44см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8015 Каштаново-коричневий Pantone 5205. |
Мозаїка (22x44) Muretto Oxido Negro Muretto Oxido Negro - Oxido з колекції Oxido Cifre може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (22x44) Мєретто Оксідо Негро Мєретто Оксідо Негро Оксідо з колекції Оксідо Сіфр", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (22x44) Муретто Оксідо Негро Муретто Оксідо Негро Оксідо з колекції Оксідо Кіфре". Виробник цієї плитки Cifre може бути помилково написаний як Cifre, Cifr, Сіфр, Кіфре і навіть як Сшаку, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 22 × 44 см |
| Вага | 20.07 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Cifre |
| Серія | Oxido Cifre |
| Найменування 2 | Muretto Oxido Negro MurettoOxidoNegro |
| Колекція | Oxido |
| Ефект | Метал |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 9 |
| Товщина | 9.6 m |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 9 шт. |
| Штук в упаковці | 9 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(0,29,41) HEX: #694a4a RGB: 105, 74, 74 | RAL Design: 020 40 10 Nut Brown (Коричневе Горіхове Дерево)RAL Classic: 8015 Каштаново-коричневийPantone: 5205 5205 | |
| hsv(0,20,29) HEX: #4a3b3b RGB: 74, 59, 59 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,25,24) HEX: #3d2e2e RGB: 61, 46, 46 | RAL Design: 020 20 05 Deep Brown (Коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








3 reviews for Мозаїка (22x44) Muretto Oxido Negro Muretto Oxido Negro - Oxido з колекції Oxido Cifre