Мозаїка (22.5x22.5) 4100022 Jumb EAvorio Mosaic - Jumble з колекції Jumble 41ZERO42
Знято з виробництва


Керамічна плитка Мозаїка (22.5x22.5) 4100022 Jumb EAvorio Mosaic - Jumble з колекції Jumble 41ZERO42 виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (22.5x22.5) 4100022 Jumb EAvorio Mosaic - Jumble найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 22.5см і довжина плитки дорівнює 22.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Мозаїка (22.5x22.5) 4100022 Jumb EAvorio Mosaic - Jumble з колекції Jumble 41ZERO42 може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (22.5x22.5) 4100022 Дж'юм Іейворє Мозейк Дж'юмбл з колекції Дж'юмбл 41ZERO42", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (22.5x22.5) 4100022 Джумб Еаворіо Мосаіс Джумбле з колекції Джумбле 41ZERO42". Виробник цієї плитки 41ZERO42 може бути помилково написаний як 41ZERO42, 41заро42, 41зеро42 і навіть як 41ЯУКЩ42, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 22.5 × 22.5 см |
| Вага | 10 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | 41ZERO42 |
| Серія | Jumble 41ZERO42 |
| Найменування 2 | 4100022 JumbEAvorioMosaic |
| Колекція | Jumble |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 10 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 10 шт. |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 4100022 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




4 reviews for Мозаїка (22.5x22.5) 4100022 Jumb EAvorio Mosaic - Jumble з колекції Jumble 41ZERO42