Мозаїка (21.2x27.2) V33B Foglio Pop (miele/perla/titanio/tabacco) - Decors з колекції Decors Zillig
Zillig

Керамічна плитка Мозаїка (21.2x27.2) V33B Foglio Pop (miele/perla/titanio/tabacco) - Decors з колекції Decors Zillig виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (21.2x27.2) V33B Foglio Pop (miele/perla/titanio/tabacco) - Decors найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 21.2см і довжина плитки дорівнює 27.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9005 Чорний бурштин. |
Мозаїка (21.2x27.2) V33B Foglio Pop (miele/perla/titanio/tabacco) - Decors з колекції Decors Zillig може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (21.2x27.2) V33B Фоглє Поп (ма'єл/парле/тітенє/тебекко) Декорс з колекції Декорс Зіліг", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (21.2x27.2) V33B Фогліо Поп (міеле/перла/тітаніо/табаско) Декорс з колекції Декорс Зілліг". Виробник цієї плитки Zillig може бути помилково написаний як Zillig, Зіліг, Зілліг і навіть як Яшддшп, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 21.2 × 27.2 см |
| Вага | 15.48 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Zillig |
| Серія | Decors Zillig |
| Найменування 2 | V33B Foglio Pop (miele/perla/titanio/tabacco) |
| Колекція | Decors |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 18 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 18 шт. |
| Штук в упаковці | 18 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(90,13,94) HEX: #e0f0d1 RGB: 224, 240, 209 | RAL Design: 130 90 20 Spring Green (Весняно-Зелений)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 573 573 | |
| hsv(120,6,100) HEX: #f0fff0 RGB: 240, 255, 240 | RAL Design: 150 93 05 Quark White (Білий Сир)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 317 317 | |
| hsv(60,100,6) HEX: #0f0f00 RGB: 15, 15, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,100,35) HEX: #590000 RGB: 89, 0, 0 | RAL Design: 020 20 29 Burgundy (Бургундський Червоний)RAL Classic: 3032 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-рубіновийPantone: 7421 7421 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




5 reviews for Мозаїка (21.2x27.2) V33B Foglio Pop (miele/perla/titanio/tabacco) - Decors з колекції Decors Zillig