

Керамічна плитка Мозаїка (20x50) Smart Montblanc Pearl Smart Montblanc Pearl - Montblanc з колекції Montblanc Cifre виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (20x50) Smart Montblanc Pearl Smart Montblanc Pearl - Montblanc найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 50см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 6. |
Мозаїка (20x50) Smart Montblanc Pearl Smart Montblanc Pearl - Montblanc з колекції Montblanc Cifre може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (20x50) Смарт Мантбленк Пеарл Смарт Мантбленк Пеарл Мантбленк з колекції Мантбленк Сіфр", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (20x50) Смарт Монтбланс Пеарл Смарт Монтбланс Пеарл Монтбланс з колекції Монтбланс Кіфре". Виробник цієї плитки Cifre може бути помилково написаний як Cifre, Cifr, Сіфр, Кіфре і навіть як Сшаку, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 50 см |
| Вага | 17.04 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Cifre |
| Серія | Montblanc Cifre |
| Найменування 2 | Smart Montblanc Pearl SmartMontblancPearl |
| Колекція | Montblanc |
| У палеті м.кв. | 47 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 9.2 m |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (10 шт.) |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(0,11,53) HEX: #877878 RGB: 135, 120, 120 | RAL Design: 020 50 05 Zircon Grey (Сірий Циркон)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(0,17,35) HEX: #594a4a RGB: 89, 74, 74 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(60,20,29) HEX: #4a4a3b RGB: 74, 74, 59 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 | |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,13,47) HEX: #786868 RGB: 120, 104, 104 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Мозаїка (20x50) Smart Montblanc Pearl Smart Montblanc Pearl - Montblanc з колекції Montblanc Cifre