

Керамічна плитка Мозаїка (19.5x58.5) 2408520 Mos. Cube Nero-Oro-Bia - Marble з колекції Marble Versace виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (19.5x58.5) 2408520 Mos. Cube Nero-Oro-Bia - Marble найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 19.5см і довжина плитки дорівнює 58.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 7535. |
Мозаїка (19.5x58.5) 2408520 Mos. Cube Nero-Oro-Bia - Marble з колекції Marble Versace може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (19.5x58.5) 2408520 Мос. К'ю Наро Оро Бія Марбл з колекції Марбл Варсейс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (19.5x58.5) 2408520 Мос. Кубе Неро Оро Біа Марбле з колекції Марбле Версаке". Виробник цієї плитки Versace може бути помилково написаний як Versace, Versac, Варсейс, Версаке і навіть як Мукіфсу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 19.5 × 58.5 см |
| Вага | 10 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Versace |
| Серія | Marble Versace |
| Найменування 2 | 2408520 Mos.CubeNero-Oro-Bia |
| Колекція | Marble |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 25,55 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,4563 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 0.4563 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Напівполірована |
| Артикул виробника | 2408520 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий антрацит |
| hsv(36,36,82) HEX: #d1b386 RGB: 209, 179, 134 | RAL Design: 080 80 30 Yellow Beige (Жовто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 7535 7535 | |
| hsv(240,100,6) HEX: #00000f RGB: 0, 0, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(36,38,76) HEX: #c2a478 RGB: 194, 164, 120 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 | |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(45,29,82) HEX: #d1c294 RGB: 209, 194, 148 | RAL Design: 095 80 20 Pale Olive (Блідо-Оливковий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 5803 5803 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






4 reviews for Мозаїка (19.5x58.5) 2408520 Mos. Cube Nero-Oro-Bia - Marble з колекції Marble Versace