Мозаїка (15.4x22.3) LS9GU01 Libeccio Light Rock - Slimtech Gouache 10 з колекції Slimtech Gouache 10 Lea



Керамічна плитка Мозаїка (15.4x22.3) LS9GU01 Libeccio Light Rock - Slimtech Gouache 10 з колекції Slimtech Gouache 10 Lea виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (15.4x22.3) LS9GU01 Libeccio Light Rock - Slimtech Gouache 10 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15.4см і довжина плитки дорівнює 22.3см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірий Pantone Warm Gray 9. |
Мозаїка (15.4x22.3) LS9GU01 Libeccio Light Rock - Slimtech Gouache 10 з колекції Slimtech Gouache 10 Lea може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (15.4x22.3) LS9GU01 Лібексє Лайгт Рок Слімтеч Гоаейч 10 з колекції Слімтеч Гоаейч 10 Леей", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (15.4x22.3) LS9GU01 Лібескіо Лігхт Роск Слімтеч Гоуаче 10 з колекції Слімтеч Гоуаче 10 Леа". Виробник цієї плитки Lea може бути помилково написаний як Lea, Le, Леей, Леа і навіть як Дуф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15.4 × 22.3 см |
| Вага | 2.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Lea |
| Серія | Slimtech Gouache 10 Lea |
| Найменування 2 | LS9GU01 LibeccioLightRock |
| Колекція | Slimtech Gouache 10 |
| Ефект | Бетон |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 10 |
| Товщина | 3 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 10 шт. |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | LS9GU01 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 | |
| hsv(20,33,53) HEX: #87695b RGB: 135, 105, 91 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63














4 reviews for Мозаїка (15.4x22.3) LS9GU01 Libeccio Light Rock - Slimtech Gouache 10 з колекції Slimtech Gouache 10 Lea