Мозаїка (12.4x24.7) G04 Fascia Zillig (miele/verde/rubino) - Decors з колекції Decors Zillig
Zillig

Керамічна плитка Мозаїка (12.4x24.7) G04 Fascia Zillig (miele/verde/rubino) - Decors з колекції Decors Zillig виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (12.4x24.7) G04 Fascia Zillig (miele/verde/rubino) - Decors найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 12.4см і довжина плитки дорівнює 24.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7042 Транспортний сірий A Pantone 277. |
Мозаїка (12.4x24.7) G04 Fascia Zillig (miele/verde/rubino) - Decors з колекції Decors Zillig може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (12.4x24.7) G04 Фесші Зіліг (ма'єл/вард/р'юбіно) Декорс з колекції Декорс Зіліг", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (12.4x24.7) G04 Фаскіа Зілліг (міеле/верде/рубіно) Декорс з колекції Декорс Зілліг". Виробник цієї плитки Zillig може бути помилково написаний як Zillig, Зіліг, Зілліг і навіть як Яшддшп, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 12.4 × 24.7 см |
| Вага | 3 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Zillig |
| Серія | Decors Zillig |
| Найменування 2 | G04 Fascia Zillig (miele/verde/rubino) |
| Колекція | Decors |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 5 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 5 шт. |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | G04 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий антрацит |
| hsv(180,7,82) HEX: #c2d1d1 RGB: 194, 209, 209 | RAL Design: 210 85 05 Siesta White (Біла Сієста)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 277 277 | |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(120,100,6) HEX: #000f00 RGB: 0, 15, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(180,7,88) HEX: #d1e0e0 RGB: 209, 224, 224 | RAL Design: 210 85 05 Siesta White (Біла Сієста)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 277 277 | |
| hsv(0,100,18) HEX: #2e0000 RGB: 46, 0, 0 | RAL Design: 020 20 29 Burgundy (Бургундський Червоний)RAL Classic: 3032 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-рубіновийPantone: 7421 7421 | |
| hsv(80,100,18) HEX: #1f2e00 RGB: 31, 46, 0 | RAL Design: 120 40 40 Pepper Green (Зелена Паприка)RAL Classic: 2000 Жовто-жовтогарячийPantone: 378 378 | |
| hsv(120,8,76) HEX: #b2c2b2 RGB: 178, 194, 178 | RAL Design: 150 85 10 Transparent White (Прозорий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




4 reviews for Мозаїка (12.4x24.7) G04 Fascia Zillig (miele/verde/rubino) - Decors з колекції Decors Zillig