Мозаїка (10x25.4) V32B Fascia Bambu (tabacco/perla/beige perla) - Decors з колекції Decors Zillig
Zillig

Керамічна плитка Мозаїка (10x25.4) V32B Fascia Bambu (tabacco/perla/beige perla) - Decors з колекції Decors Zillig виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (10x25.4) V32B Fascia Bambu (tabacco/perla/beige perla) - Decors найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 25.4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9005 Чорний бурштин. |
Мозаїка (10x25.4) V32B Fascia Bambu (tabacco/perla/beige perla) - Decors з колекції Decors Zillig може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (10x25.4) V32B Фесші Бембу (тебекко/парле/бейдж парле) Декорс з колекції Декорс Зіліг", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (10x25.4) V32B Фаскіа Бамбу (табаско/перла/беіге перла) Декорс з колекції Декорс Зілліг". Виробник цієї плитки Zillig може бути помилково написаний як Zillig, Зіліг, Зілліг і навіть як Яшддшп, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 25.4 см |
| Вага | 1.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Zillig |
| Серія | Decors Zillig |
| Найменування 2 | V32B Fascia Bambu (tabacco/perla/beige perla) |
| Колекція | Decors |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 4 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 4 шт. |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | V32B |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(120,100,6) HEX: #000f00 RGB: 0, 15, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(80,19,94) HEX: #e1f0c2 RGB: 225, 240, 194 | RAL Design: 120 90 20 Kiwi Sorbet Green (Зелений Сорбет З Ківі)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 573 573 | |
| hsv(90,12,100) HEX: #f0ffe0 RGB: 240, 255, 224 | RAL Design: 130 90 20 Spring Green (Весняно-Зелений)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 628 628 | |
| hsv(100,100,18) HEX: #0f2e00 RGB: 15, 46, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 2000 Жовто-жовтогарячийPantone: 378 378 | |
| hsv(80,20,88) HEX: #d1e0b4 RGB: 209, 224, 180 | RAL Design: 120 85 20 Lake Green (Зелене Озеро)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 558 558 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






3 reviews for Мозаїка (10x25.4) V32B Fascia Bambu (tabacco/perla/beige perla) - Decors з колекції Decors Zillig