

Керамічна плитка Плитка Calpe Sky - 5x15 MYCA000006 Calpe з колекції Calpe Mayolica виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Calpe Sky - 5x15 MYCA000006 Calpe найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6034 Пастельно-бірюзовий Pantone 543. |
Плитка Calpe Sky - 5x15 MYCA000006 Calpe з колекції Calpe Mayolica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Колп Скай 5x15 MYCA000006 Колп з колекції Колп Мейолікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Салпе Скі 5x15 MYCA000006 Салпе з колекції Салпе Маюоліса". Виробник цієї плитки Mayolica може бути помилково написаний як Mayolica, Mayolic, Мейолікєй, Маюоліса і навіть як Ьфнщдшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 5 × 15 см |
| Вага | 7.5 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Mayolica |
| Серія | Calpe Mayolica |
| Колекція | Calpe |
| У палеті м.кв. | 61.2 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.45 |
| Товщина | 8.3 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Штук в упаковці | 60 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянець |
| Артикул виробника | MYCA000006 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(180,15,76) HEX: #a5c2c2 RGB: 165, 194, 194 | RAL Design: 200 80 10 Baroque Chalk Soft Blue (Вапняно-Блакитний Бароко)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 543 543 | |
| hsv(180,17,71) HEX: #96b5b5 RGB: 150, 181, 181 | RAL Design: 200 70 10 Calcite Blue (Синій Кальцит)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 543 543 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(180,18,65) HEX: #88a6a6 RGB: 136, 166, 166 | RAL Design: 200 70 10 Calcite Blue (Синій Кальцит)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 7458 7458 | |
| hsv(180,7,82) HEX: #c2d1d1 RGB: 194, 209, 209 | RAL Design: 210 85 05 Siesta White (Біла Сієста)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 277 277 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка Calpe Sky - 5x15 MYCA000006 Calpe з колекції Calpe Mayolica