

Керамічна плитка Мозаїка MOON GREY MOS 2,5X2,5 - 29.75x29.75 Moon з колекції Moon Aparici виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка MOON GREY MOS 2,5X2,5 - 29.75x29.75 Moon найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.75см і довжина плитки дорівнює 29.75см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5435. |
Мозаїка MOON GREY MOS 2,5X2,5 - 29.75x29.75 Moon з колекції Moon Aparici може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Мун Грей Мос 2,5X2,5 29.75x29.75 Мун з колекції Мун Епарісі", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Мун Греі Мос 2,5X2,5 29.75x29.75 Мун з колекції Мун Апарісі". Виробник цієї плитки Aparici може бути помилково написаний як Aparici, Aparic, Епарісі, Апарісі і навіть як Фзфкшсш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розміри шматочка | 2.5x2.5 см |
| Розмір | 29.75 × 29.75 см |
| Вага | 9.396 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Aparici |
| Серія | Moon Aparici |
| Колекція | Moon |
| Ефект | камінь |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.797 |
| Товщина | 7.4 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 9 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка MOON GREY MOS 2,5X2,5 - 29.75x29.75 Moon з колекції Moon Aparici