

Керамічна плитка Плитка Slow Pomice Decoro Rafia Rt - 75x75 MKGU Slow з колекції Slow Marazzi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Slow Pomice Decoro Rafia Rt - 75x75 MKGU Slow найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 75см і довжина плитки дорівнює 75см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка Slow Pomice Decoro Rafia Rt - 75x75 MKGU Slow з колекції Slow Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Слоуу Поміс Декоро Рефія Рт 75x75 Мкга Слоуу з колекції Слоуу Мареззі", на неправильно прочитаном як "Плитка Слов Помісе Десоро Рафіа Рт 75x75 Мкгу Слов з колекції Слов Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 75 × 75 см |
| Вага | 22.22 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | Slow Marazzi |
| Колекція | Slow |
| Ефект | Теракота |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.13 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | MKGU |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Тема | Geometry |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка Slow Pomice Decoro Rafia Rt - 75x75 MKGU Slow з колекції Slow Marazzi