

Керамічна плитка Плитка Artcraft Decoro Segni A Semimatt - 20x20 MH9C ArtCraft з колекції ArtCraft Marazzi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Artcraft Decoro Segni A Semimatt - 20x20 MH9C ArtCraft найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка Artcraft Decoro Segni A Semimatt - 20x20 MH9C ArtCraft з колекції ArtCraft Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Арткрефт Декоро Сегні Ей Семіметт 20x20 MH9C Арт Крефт з колекції Арт Крефт Мареззі", на неправильно прочитаном як "Плитка Артсрафт Десоро Сегні А Семіматт 20x20 MH9C Арт Срафт з колекції Арт Срафт Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 18.18 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | ArtCraft Marazzi |
| Колекція | ArtCraft |
| Ефект | Теракота |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.96 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Штук в упаковці | 24 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Напівглянець |
| Артикул виробника | MH9C |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(180,8,76) HEX: #b2c2c2 RGB: 178, 194, 194 | RAL Design: 220 80 05 Pastel Blue (Пастельно-Синій)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(240,7,82) HEX: #c2c2d1 RGB: 194, 194, 209 | RAL Design: 290 80 10 Tulip Soft Blue (Блакитний Тюльпан)RAL Classic: 7045 Телеґрей 1Pantone: 2716 2716 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка Artcraft Decoro Segni A Semimatt - 20x20 MH9C ArtCraft з колекції ArtCraft Marazzi