

Керамічна плитка Мозаїка Naturalia Cenere Mosaico - 30.3x30.3 MF2J Naturalia з колекції Naturalia Marazzi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Naturalia Cenere Mosaico - 30.3x30.3 MF2J Naturalia найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.3см і довжина плитки дорівнює 30.3см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Мозаїка Naturalia Cenere Mosaico - 30.3x30.3 MF2J Naturalia з колекції Naturalia Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Нетєролія Сенар Мозейко 30.3x30.3 MF2J Нетєролія з колекції Нетєролія Мареззі", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Натураліа Сенере Мосаісо 30.3x30.3 MF2J Натураліа з колекції Натураліа Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30.3 × 30.3 см |
| Вага | 10 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | Naturalia Marazzi |
| Колекція | Naturalia |
| Ефект | Мармур |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.37 |
| Товщина | 8.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | MF2J |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка Naturalia Cenere Mosaico - 30.3x30.3 MF2J Naturalia з колекції Naturalia Marazzi