

Керамічна плитка Мозаїка Yunika Mosaico Hex Grey - 25.5x29.2 MEYUGR Yunika з колекції Yunika Brennero виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Yunika Mosaico Hex Grey - 25.5x29.2 MEYUGR Yunika найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25.5см і довжина плитки дорівнює 29.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Мозаїка Yunika Mosaico Hex Grey - 25.5x29.2 MEYUGR Yunika з колекції Yunika Brennero може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Й'юнікєй Мозейко Хекс Грей 25.5x29.2 Мейагр Й'юнікєй з колекції Й'юнікєй Бреннаро", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Юуніка Мосаісо Хекс Греі 25.5x29.2 Меюугр Юуніка з колекції Юуніка Бреннеро". Виробник цієї плитки Brennero може бути помилково написаний як Brennero, Brenner, Бреннаро, Бреннеро і навіть як Икуттукщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 25.5 × 29.2 см |
| Вага | 13.44 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Brennero |
| Серія | Yunika Brennero |
| Колекція | Yunika |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 16 |
| Товщина | 5 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Штук в упаковці | 16 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | MEYUGR |
| Вид | мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,8,71) HEX: #b5a7a7 RGB: 181, 167, 167 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63












4 reviews for Мозаїка Yunika Mosaico Hex Grey - 25.5x29.2 MEYUGR Yunika з колекції Yunika Brennero