

Керамічна плитка Плитка Emotion Teal Decor - 7.5x30 MAY00686 Emotion з колекції Emotion Mayolica виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Emotion Teal Decor - 7.5x30 MAY00686 Emotion найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6027 Світло-зелений Pantone 7472. |
Плитка Emotion Teal Decor - 7.5x30 MAY00686 Emotion з колекції Emotion Mayolica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Імошен Теейл Декор 7.5x30 MAY00686 Імошен з колекції Імошен Мейолікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Емотіон Теал Десор 7.5x30 MAY00686 Емотіон з колекції Емотіон Маюоліса". Виробник цієї плитки Mayolica може бути помилково написаний як Mayolica, Mayolic, Мейолікєй, Маюоліса і навіть як Ьфнщдшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 7.5 × 30 см |
| Вага | 7.21 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Mayolica |
| Серія | Emotion Mayolica |
| Колекція | Emotion |
| Ефект | Печворк |
| У палеті м.кв. | 67.5 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.5 |
| Товщина | 8.5 мм |
| Штук в упаковці | 22 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | MAY00686 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Узор | Decor |
| hsv(165,33,71) HEX: #79b5a6 RGB: 121, 181, 166 | RAL Design: 180 70 20 Mint Bonbon Green (Зелений М'ятний Льодяник)RAL Classic: 6027 Світло-зеленийPantone: 7472 7472 | |
| hsv(160,23,76) HEX: #95c2b3 RGB: 149, 194, 179 | RAL Design: 170 80 15 Swimming Pool Green (Зелений Плавальний Басейн)RAL Classic: 6027 Світло-зеленийPantone: 636 636 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка Emotion Teal Decor - 7.5x30 MAY00686 Emotion з колекції Emotion Mayolica