

Керамічна плитка Плитка Cementum Olive Decoro Arco - 18.2x21 M9W4 Cementum з колекції Cementum Marazzi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Cementum Olive Decoro Arco - 18.2x21 M9W4 Cementum найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 18.2см і довжина плитки дорівнює 21см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 409. |
Плитка Cementum Olive Decoro Arco - 18.2x21 M9W4 Cementum з колекції Cementum Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Сементам Олів Декоро Арко 18.2x21 M9W4 Сементам з колекції Сементам Мареззі", на неправильно прочитаном як "Плитка Сементум Оліве Десоро Арсо 18.2x21 M9W4 Сементум з колекції Сементум Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 18.2 × 21 см |
| Вага | 9.38 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | Cementum Marazzi |
| Колекція | Cementum |
| Ефект | Бетон |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.43 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | M9W4 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Тема | Geometry |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,30,59) HEX: #968769 RGB: 150, 135, 105 | RAL Design: 090 60 20 Manzanilla Olive (Оливкова Мансанілья)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 409 409 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка Cementum Olive Decoro Arco - 18.2x21 M9W4 Cementum з колекції Cementum Marazzi