

Керамічна плитка Плитка Cementum Nickel - 18.2x21 M9VR Cementum з колекції Cementum Marazzi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Cementum Nickel - 18.2x21 M9VR Cementum найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 18.2см і довжина плитки дорівнює 21см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5507. |
Плитка Cementum Nickel - 18.2x21 M9VR Cementum з колекції Cementum Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Сементам Нікел 18.2x21 M9VR Сементам з колекції Сементам Мареззі", на неправильно прочитаном як "Плитка Сементум Ніскел 18.2x21 M9VR Сементум з колекції Сементум Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 18.2 × 21 см |
| Вага | 9.67 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | Cementum Marazzi |
| Колекція | Cementum |
| Ефект | Бетон |
| У палеті м.кв. | 42.99 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.43 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | M9VR |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка Cementum Nickel - 18.2x21 M9VR Cementum з колекції Cementum Marazzi