

Керамічна плитка Плитка Cementum Cotto Rt - 60x120 M9SS Cementum з колекції Cementum Marazzi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Cementum Cotto Rt - 60x120 M9SS Cementum найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3009 Оксид червоний Pantone 498. |
Плитка Cementum Cotto Rt - 60x120 M9SS Cementum з колекції Cementum Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Сементам Котто Рт 60x120 M9SS Сементам з колекції Сементам Мареззі", на неправильно прочитаном як "Плитка Сементум Сотто Рт 60x120 M9SS Сементум з колекції Сементум Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 31.41 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | Cementum Marazzi |
| Колекція | Cementum |
| Ефект | Бетон |
| У палеті м.кв. | 51.84 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | M9SS |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(15,57,41) HEX: #693c2d RGB: 105, 60, 45 | RAL Design: 050 30 20 Tropical Wood Brown (Коричневе Тропічне Дерево)RAL Classic: 3009 Оксид червонийPantone: 498 498 | |
| hsv(30,67,35) HEX: #593b1d RGB: 89, 59, 29 | RAL Design: 060 30 27 Cassiterite Brown (Коричневий Каситерит)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 462 462 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка Cementum Cotto Rt - 60x120 M9SS Cementum з колекції Cementum Marazzi