

Керамічна плитка Мозаїка Lst Mos 5 X 5 Earth - 30x30 LST665N Landstone з колекції Landstone NovaBell виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Lst Mos 5 X 5 Earth - 30x30 LST665N Landstone найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone Cool Gray 8. |
Мозаїка Lst Mos 5 X 5 Earth - 30x30 LST665N Landstone з колекції Landstone NovaBell може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Лст Мос 5 З 5 Іарз 30x30 LST665N Ленстан з колекції Ленстан Новєй Бел", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Лст Мос 5 Кс 5 Еартх 30x30 LST665N Ландстоне з колекції Ландстоне Нова Белл". Виробник цієї плитки NovaBell може бути помилково написаний як NovaBell, Новейбел, Новабелл і навіть як ТщмфИудд, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розміри шматочка | 5x5 см |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 18 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | NovaBell |
| Серія | Landstone NovaBell |
| Колекція | Landstone |
| Ефект | Мармур |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.9 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | LST665N |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | мозаїка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка Lst Mos 5 X 5 Earth - 30x30 LST665N Landstone з колекції Landstone NovaBell