

Керамічна плитка Плитка LAVA BLEND NATURAL - 49.75x99.55 Lava з колекції Lava Aparici виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка LAVA BLEND NATURAL - 49.75x99.55 Lava найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 49.75см і довжина плитки дорівнює 99.55см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 8100. |
Плитка LAVA BLEND NATURAL - 49.75x99.55 Lava з колекції Lava Aparici може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Левєй Бленд Нетєрел 49.75x99.55 Левєй з колекції Левєй Епарісі", на неправильно прочитаном як "Плитка Лава Бленд Натурал 49.75x99.55 Лава з колекції Лава Апарісі". Виробник цієї плитки Aparici може бути помилково написаний як Aparici, Aparic, Епарісі, Апарісі і навіть як Фзфкшсш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 49.75 × 99.55 см |
| Вага | 34.102 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Aparici |
| Серія | Lava Aparici |
| Колекція | Lava |
| Ефект | камінь |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.486 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(0,11,53) HEX: #877878 RGB: 135, 120, 120 | RAL Design: 020 50 05 Zircon Grey (Сірий Циркон)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,13,47) HEX: #786868 RGB: 120, 104, 104 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(240,13,47) HEX: #686878 RGB: 104, 104, 120 | RAL Design: 290 40 10 Shearwater Black (Чорний Буревісник)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 7456 7456 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка LAVA BLEND NATURAL - 49.75x99.55 Lava з колекції Lava Aparici