

Керамічна плитка Плитка Graffiti Charcoal - 4.8x45 J92633 Graffiti з колекції Graffiti Rondine виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Graffiti Charcoal - 4.8x45 J92633 Graffiti найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 4.8см і довжина плитки дорівнює 45см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Плитка Graffiti Charcoal - 4.8x45 J92633 Graffiti з колекції Graffiti Rondine може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Греффіті Чаркоул 4.8x45 J92633 Греффіті з колекції Греффіті Ранін", на неправильно прочитаном як "Плитка Граффіті Чарсоал 4.8x45 J92633 Граффіті з колекції Граффіті Рондіне". Виробник цієї плитки Rondine може бути помилково написаний як Rondine, Rondin, Ранін, Рондіне і навіть як Кщтвшту, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 4.8 × 45 см |
| Вага | 13 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Rondine |
| Серія | Graffiti Rondine |
| Колекція | Graffiti |
| У палеті м.кв. | 45.54 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.69 |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 32 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | J92633 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(60,25,24) HEX: #3d3d2e RGB: 61, 61, 46 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка Graffiti Charcoal - 4.8x45 J92633 Graffiti з колекції Graffiti Rondine