

Керамічна плитка Плитка Ludostone Dune 3 D Sand Rett - 33.3x100 J91676 Ludostone з колекції Ludostone Rondine виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Ludostone Dune 3 D Sand Rett - 33.3x100 J91676 Ludostone найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 33.3см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Плитка Ludostone Dune 3 D Sand Rett - 33.3x100 J91676 Ludostone з колекції Ludostone Rondine може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Л'юдостан Д'юн 3 Д Сенд Ретт 33.3x100 J91676 Л'юдостан з колекції Л'юдостан Ранін", на неправильно прочитаном як "Плитка Лудостоне Дуне 3 Д Санд Ретт 33.3x100 J91676 Лудостоне з колекції Лудостоне Рондіне". Виробник цієї плитки Rondine може бути помилково написаний як Rondine, Rondin, Ранін, Рондіне і навіть як Кщтвшту, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 33.3 × 100 см |
| Вага | 23.05 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Rondine |
| Серія | Ludostone Rondine |
| Колекція | Ludostone |
| Ефект | камінь |
| У палеті м.кв. | 80 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.67 |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | J91676 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Узор | Dune3D |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка Ludostone Dune 3 D Sand Rett - 33.3x100 J91676 Ludostone з колекції Ludostone Rondine