

Керамічна плитка Плитка Homescape Caramel Ret - 120x278 HOM020 Homescape з колекції Homescape Fondovalle виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Homescape Caramel Ret - 120x278 HOM020 Homescape найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 278см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone Cool Gray 8. |
Плитка Homescape Caramel Ret - 120x278 HOM020 Homescape з колекції Homescape Fondovalle може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Хамескейп Кареймел Рет 120x278 HOM020 Хамескейп з колекції Хамескейп Фановел", на неправильно прочитаном як "Плитка Хомессапе Сарамел Рет 120x278 HOM020 Хомессапе з колекції Хомессапе Фондовалле". Виробник цієї плитки Fondovalle може бути помилково написаний як Fondovalle, Fondovall, Фановел, Фондовалле і навіть як Ащтвщмфдду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 120 × 278 см |
| Вага | 51.61 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Fondovalle |
| Серія | Homescape Fondovalle |
| Колекція | Homescape |
| Ефект | Бетон |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 3.33 |
| Товщина | 6.5 мм |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | HOM020 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка Homescape Caramel Ret - 120x278 HOM020 Homescape з колекції Homescape Fondovalle