

Керамічна плитка Плитка Materia Wall Tropical White - 25x75 HMLD02 Materia Wall з колекції Materia Wall Herberia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Materia Wall Tropical White - 25x75 HMLD02 Materia Wall найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 75см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка Materia Wall Tropical White - 25x75 HMLD02 Materia Wall з колекції Materia Wall Herberia може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Мейтарія Ол Тропікел Віт 25x75 HMLD02 Мейтарія Ол з колекції Мейтарія Ол Харбарія", на неправильно прочитаном як "Плитка Матеріа Валл Тропісал Вхіте 25x75 HMLD02 Матеріа Валл з колекції Матеріа Валл Херберіа". Виробник цієї плитки Herberia може бути помилково написаний як Herberia, Herberi, Харбарія, Херберіа і навіть як Рукиукшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 25 × 75 см |
| Вага | 20.499 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Herberia |
| Серія | Materia Wall Herberia |
| Колекція | Materia Wall |
| Ефект | Бетон |
| У палеті м.кв. | 67.5 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.5 |
| Товщина | 8.3 мм |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | HMLD02 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Тема | Flora |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




















5 reviews for Плитка Materia Wall Tropical White - 25x75 HMLD02 Materia Wall з колекції Materia Wall Herberia